Jaunumi
26.10.2016.

Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs izsludina konkursu uz darbinieka amata vietu Projekta vadītājs/a – pārvaldes referents/e Apsaimniekošanas departamenta Vides nodaļā (vakance uz noteiktu laiku).

17.10.2016.

Aicinām apskatīt projekta lauka darbu koordinatores Ievas Mārdegas foto - šī rudens aukstie, sarmainie rīti, kuros aizsargājamo ainavu apvidū "Ādaži" un Ādažu militārajā poligonā piefiksētas āpša pēdas, rubeņi rudens riestā dziedam koku galotnēs, irbeņu augļi un izsprāgušo lādiņu atliekas.

03.10.2016.

Saulainā septembra piektdienā Ādažu militārajā poligonā pulcējās Elejas, Ozolnieku, Grundzāles, Palsmanes, Smiltenes jaunsargi, Latvijas Dabas muzeja dabas pulciņu dalībnieki, Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centra un Nacionālo bruņoto spēku pārstāvji un žurnālisti.

28.09.2016.

Šā gada 30. septembrī Ādažu militārā poligona Vides dienā jaunsargi, jaunie dabas pētnieki no Latvijas Dabas muzeja un militāro un dabas aizsardzības organizāciju pārstāvji iepazīs skuju koku meža veidu - boreālo mežu un tā dabas vērtības.